O nas

Wstęp

Firma powstała w 2006 roku i od tego momentu zrealizowaliśmy ponad tysiąc projektów polegających na produkcji i montażu mebli dla biura, mieszkania i domu.
Wyróżnia nas to, że potrafimy połączyć nowoczesne rozwiązania z klasyczną estetyką i wygodą. Każdego dnia pomagamy naszym Klientom w stworzeniu idealnych miejsc pracy, zabawy, wypoczynku i życia rodzinnego.

16

lat

> 1000

realizacjI

100%

zadowolonych
klientów

Mirosław Derlatka
T: +48 512 213 346
E: miroslaw.derlatka@mderlatka.pl

Beata Wołczyńska-Derlatka
T: +48 535 779 934
E: beata.derlatka@mderlatka.pl

MDerlatka to Zespół Ludzi tworzących z pasją.

Zapraszamy Cię do nas. Wysłuchamy, doradzimy, dostarczymy.

01

Analiza 

Cierpliwie wysłuchamy Twoich potrzeb, pomysłów, inspiracji.

02

Przygotowanie

Przedstawimy Ci propozycje, pokażemy możliwości i rozwiązania.

03

Realizacja

Dostarczymy w umówionym czasie.

MDERLATKAO nas
MDERLATKAO nas
Opinie

Miła obsługa, realizacje na czas. Jednym słowem profesjonaliści. Polecam współpracę z Mirkiem i jego zespołem MDERLATKA.

Agata
Właściciel Meran Point Sp. z o.o.

Gorąco Polecam! Mój projekt był złożony, oczekiwania wysokie. Jednak zespół MDERLATKA spisał się znakomicie. Wykonanie idealnie oddaje nasze założenia i zaprojektowaną wizualizacje.

Maciek
Klient Indywidualny

Zamówiłam w firmie MDerlatka zabudowę meblową dla domu: kuchnia, szafki łazienkowe, garderoba, sypialnia, spiżarnia i kilka innych pomieszczeń. Cały projekt był prowadzony profesjonalnie, uzgadniane terminy i konsultowana cała realizacja.
Szczerze polecam!

Joanna
Osoba prywatna

W naszej branży znalezienie tak wyjątkowego profosjonalisty jakim jest Mirek i jego zespół to rzadkość.
Cenię go za sumienne realizowanie projektów, pomysłowość w trudnych sytuacjach i pełen profesjonalizm w obsłudze Klienta. Wszyscy, którzy go znają - potwierdzą. Ci co nie mieli okazji z nim pracować - niech nie czekają!

Firma fit-out
Partner Biznesowy

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies